به گزارش خبرگزاری مهر، سردار احمدرضا رادان در مراسم الحاق تجهیزات به یگان‌های عملیاتی فراجا اظهار داشت: امیدواریم مردم همچون ۲۲ بهمن ماه و روز میلاد حضرت مهدی (عج) حماسه‌ای دیگر رقم بزنند و با حضور خود دشمن را ناکام بگذارند.

وی افزود: در ابتدا صمیمانه از همه عزیزانی که تلاش کردند این مراسم انجام شود و الحاقات جدیدی به پلیس انجام پذیرد خصوصاً امیر محسن دره باغی معاون آماد، پشتیبانی و تحقیقات صنعتی ستاد کل نیروهای مسلح که دلسوزانه و متعصبانه از سازمان انتظامی حمایت می‌کنند، تشکر می‌کنم.

سردار رادان با بیان اینکه از ابتدای مسئولیت اینجانب انصافاً همکاری مسئولان و فرماندهان رده‌های مختلف در مجموعه و بیرون از سازمان همچون ستاد کل، ارتش، سپاه و بخش‌های مرتبط با انتظامی در سطح عالی است، افزود: گرچه به کمبودهای بودجه‌ای و سایر مشکلات آگاهی داشتم ولی هریک از ماموریت‌هایی که به دوستان واگذار شده بود به بهترین نحو اجرا شد.

فرمانده کل انتظامی کشور این حسن انجام وظیفه را نشان از ایثار و گذشت مسئولان و فرماندهان در رده‌های مختلف عنوان و خاطرنشان کرد: این مراسم چهارمین الحاق است که امیدواریم شاهد تأثیرگذاری آن در انجام مأموریت‌های پلیس باشیم.

سردار رادان با اشاره به تجهیزات الحاقی به بخش‌های مختلف افزود: به طور مثال اگر آمبولانس و یا خودرو و موتورسیکلتی به بخش‌های مختلف تزریق می‌شود باید نتیجه آن در عمل دیده شود و نسبت به قبل، در حوزه‌های مربوطه شاهد سرعت انجام عملیات باشیم.

فرمانده کل انتظامی اضافه کرد: تجهیزات در کنار استفاده صحیح نگهداری و تعمیر بهنگام، قطعاً خروجی اقدامات پلیس را مثبت و رو به رشد خواهد کرد.

source

توسط namov