تصویری تبلیغاتی از فیلم Mad Max: Furiosa فاش شده که ظاهر شخصیت فیوریوسا با نقش آفرینی آنیا تیلور-جوی را به معرض نمایش گذاشته است.

پس از سال‌ها انتظار بیش از پیش به تماشای پیش درآمد فیلم Mad Max: Fury Road (مکس دیوانه: جاده خشم) تحت عنوان Mad Max: Furiosa (مکس دیوانه: فیوریوسا) نزدیک شده‌ایم. اثری که حول محور دوران جوانی شخصیت فیوریوسا جریان داشته که پیشتر توسط شارلیز ترون نقش آفرینی شده بود و حال آنیا تیلور-جوی ایفای این نقش را در پیش درآمد جاده خشم بر عهده گرفته است.

اگر که به تماشای Mad Max: Fury Road نشسته باشید می‌دانید که شخصیت فیوریوسا توسط عده‌ای راهزن از سرزمین مادری خود ربوده شد و سختی‌های مشقت‌باری را پشت سر گذاشت. در این پیش درآمد با دختر جوانی روبرو خواهیم شد که خود را در بحبوحه جنگی بزرگ میان ۲ سر کرده پیدا کرده و در عین حال می‌بایست تا با تحمل چالش‌های مختلف برای بقای خود تلاش نماید.

در جریان CCXP شاهد فاش شدن بنری تبلیغاتی هستیم که ظاهر فیوریوسا جوان را به معرض نمایش گذاشته است.

طبق بیانیه خبرگزاری کولایدر امروز می‌توانیم شاهد پخش نخستین تریلر از این پیش درآمد با حضور کریس همسورث باشیم که ایفای نقش دوران جوانی ویلن مشهور فرنچایز مکس دیوانه یعنی جو جاودان را بر عهده داشته است.

فیلم Furiosa برای اکران در تاریخ ۲۴ مه ۲۰۲۴ (۴ خرداد ۱۴۰۳) در نظر گرفته شده است.

منبع: کامیک‌بوک

source

توسط