فیل اسپنسر (Phil Spencer)، رییس برند ایکس باکس، اخیراً اشاره کرده است که طرفداران برای بازی مورد انتظار Senua’s Saga: Hellblade 2 نیازی به صبر بیشتر ندارند.

در یک مصاحبه‌ی جدید از فیل اسپنسر پرسیده شد که برای کدام یک از بازی‌های آینده ایکس باکس هیجان‌زده است. وی در پاسخ گفت که بازی Senua’s Saga: Hellblade 2 در صدر لیست عناوین مورد انتظار او قرار دارد. رییس بخش گیمینگ مایکروسافت در این باره می‌گوید:

من تیم نینجا تئوری (Ninja Theory) و همه‌ی کارهایی را که آن‌ها انجام می‌دهند، دوست دارم. مهارت آن‌ها فوق‌العاده است و به بازی‌های آن‌ها علاقه‌مندم.

فیل اسپنسر علاوه بر به اشتراک گذاشتن اشتیاق خود برای Senua’s Saga: Hellblade 2، اشاره کرد که انتظار برای انتشار این دنباله مورد انتظار تقریباً به پایان رسیده است و اذعان کرد که نمی‌توان بیش از این برای عرضه‌ی آن صبر کرد.

بازی Senua’s Saga: Hellblade 2 قرار است در سال ۲۰۲۴ منتشر شود و صحبت‌های اخیر فیل اسپنسر نشان می‌دهد که این اثر ممکن است در اوایل سال آینده در دسترس قرار گیرد. با توجه به زمان‌بندی این خبر احتمال دارد شاهد حضور بازی در The Game Awards 2023 باشیم که این رویداد در تاریخ ۷ دسامبر (۱۷ آذر) برگزار خواهد شد. این احتمال وجود دارد که با انتشار یک تریلر تاریخ انتشار بازی مذکور اعلام شود.

مت بوتی (Matt Booty)، رییس استودیوهای ایکس باکس، در اوایل سال جاری میلادی فاش کرد که طرفداران می‌توانند از استودیوهای ایکس‌باکس سالانه انتظار ۴ بازی بزرگ را داشته باشند.

در کنار Hellblade 2، بازی اکشن نقش‌آفرینی Avowed از استودیوی آبسیدین (Obsidian) و عنوان اکشن کواپ محور Towerborne در فهرست عناوین ایکس باکس برای عرضه در سال ۲۰۲۴ قرار دارند.

این خبر در حالی منتشر می‌شود که اخیراً بازی Senua’s Saga: Hellblade 2 در کشور استرالیا رده‌بندی سنی شده است.


منبع: Gamesradar

source

توسط