«کاج‌های همیشه سبز و تابستان زودگذر» پروژه جدید «دیوید رابرت میچل» کارگردان آمریکایی است که بنابر گزارش‌ها قرار است «جیم کری» نقش اصلی آن را ایفا کند.

«جیم کری» در این فیلم در نقش شخصیتی میانسال بازی می‌کند که در یک اردوگاه تابستانی در تلاش برای یافتن دوست گمشده دوران کودکی است. همچنین شایعاتی در مورد وجود یک جانور در جنگل و گنج پنهان وجود دارد. «کری» پس از یافتن دوستش که در جنگل پنهان شده بود، برای یافتن جانور و به این امید که او را به گنج هدایت کند، وارد عمل می‌شود.

«کری» ازسال ۲۰۱۸ و بازی در فیلم «جنایات سخت» در هیچ نقش اصلی بازی نکرده و از سال ۲۰۰۴ و بازی در فیلم «درخشش ابدی یک ذهن پاک» ساخته «میشل گندری» در هیچ فیلم موفقی حضور نداشته است.

او در دهه ۱۹۹۰ حضور درخشانی در سینما داشت و در فیلم‌های کمدی بزرگ مانند «پس کابلی»، «احمق و احمق‌تر»، «نمایش ترومن» و «ماسک» و فیلم سینمایی «ایس ونچورا» بازی کرد.

او پیش‌تر در مصاحبه‌ای و در پاسخ به این پرسش که آیا هرگز به فکر بازگشت برای ادامه فیلم کمدی کلاسیک «ماسک» است یا خیر، پاسخ داده بود که بعید است، مگر اینکه فیلمساز معتبری مانند «کریستوفر نولان» ایده‌ای فوق‌العاده برای آن داشته باشد.

فیلم کمدی و ابرقهرمانی «ماسک» محصول سال ۱۹۹۴ به کارگردانی «چاک راسل» و با نقش آفرینی «جیم کری»، »کامرون دیاز»، «پیتر ریجرت»، «ریچارد جنی»، «پیتر گرین» و … و بر اساس کتاب‌های مصور ماسک ساخته شد. این فیلم به عنوان یکی از موفق‌ترین آثار کارنامه «جیم کری» با بودجه ۲۳ میلیون دلاری ساخته شد و در نهایت به فروشی بالغ بر ۳۵۰ میلیون دلار دست بافت.

۲۴۵۲۴۵

source

توسط